Foltos szalamandra - 12333

Leírás
Az aszfaltos úton, viszonylag frissen elütve találtuk.
Észlelés dátuma és ideje
2019-10-30, 11:54
Beküldő neve
Hajni
Egyed(ek) száma
1
Egyed(ek) állapota
elütött
Közigazgatásilag
külterület
Talaj típusa
nem ismert
Legközelebbi élővíz távolsága (méter)
nem ismert
Megjegyzés
---

Hozzászólások

A bejelentésekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a Vadonleső központ semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi.

Nincs hozzászólás