Mocsári teknős - 12367

Leírás
Sétám során az úton kelt át egy mocsári teknős. Leszedtem az útról, nehogy elüsse egy autó. (Balaton-parti útról van szó.)
Észlelés dátuma és ideje
2019-01-17, délután (3 óra körül)
Beküldő neve
Vértesi Eszter
Egyed(ek) száma
1
Egyed(ek) állapota
élő
Közigazgatásilag
belterület
Élőhely típusa
természetes tó nem erdőben
Talaj típusa
nem ismert
Megjegyzés
---

Hozzászólások

A bejelentésekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a Vadonleső központ semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi.

Nincs hozzászólás