Vakond - 12819

Leírás
A kertben találtam egy elhullott példányt, a föld felszínén feküdt, készítettem róla videót: https://www.facebook.com/vadszazszorszep/posts/524338584910909 Meglepődve tudtam meg a szomszédoktól, közvetlenül vagy facebook poszton keresztül, hogy ők is találtak egyet-egyet, összességében négyről tudok az utcában, kb. 4 nap leforgása alatt. Az ő esetüket is én jelentem be, mivel van, aki nem lakik itt mindig, idős, stb.
Észlelés dátuma és ideje
2020-05-13, délelőtt
Beküldő neve
Méhes Mónika
Egyed(ek) száma
1
Egyed(ek) állapota
elhullott
Közigazgatásilag
külterület
Talaj típusa
nem ismert
Legközelebbi élővíz távolsága (méter)
nem ismert
Megjegyzés
---

Hozzászólások

A bejelentésekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a Vadonleső központ semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi.

Nincs hozzászólás